Майстерність Джамала та Ольма вивела "фурію" у фінал Європи

Сьогодні ввечері в півфіналі чемпіонату Європи Іспанія перемогла Францію з рахунком 2:1

9970 переглядів 5 коментар(ів)
Радість іспанських футболістів, Фото: Reuters
Застереження: переклади здебільшого виконуються за допомогою перекладача штучного інтелекту і можуть бути не 100% точними

Через 12 років футбольна збірна Іспанії вийшла у фінал чемпіонату Європи – і цілком заслужено.

«Фурія» розгромила Францію (2:1) у півфіналі в Мюнхені сьогодні ввечері, після повороту списала ще одного великого суперника і в неділю (21) зіграє в Берліні за історичний, рекордний, четвертий титул чемпіона Європи.

Іспанія продовжила чудові виступи в Німеччині, здобула шосту перемогу та подарувала європейській та світовій публіці нове футбольне диво – молодого Ламіна Джамала, який сьогодні ввечері забив найкрасивіший гол на чемпіонаті Європи та у 16 ​​років і 362 дні , став наймолодшим бомбардиром континентальних першостей. Також Джамала стала наймолодшим бомбардиром великих змагань (Чемпіонатів Європи та світу). Чудовий вечір для "Ф'юрі", чудовий вечір для молодого гравця "Барселони".

SOFA

Але матч у Мюнхені почався для команди Де ла Фуенте невдало. Вже на дев'ятій хвилині Кіліан Мбаппе пробив зліва, а Коло Муані обіграв Сімона і вивів французів вперед. Це був перший гол у грі збірної Франції на цьому чемпіонаті, а також пенальті для іспанців, а саме Руїса, який кілька хвилин раніше втратив чудову нагоду забити.

У ті моменти Франція грала краще, ніж у деяких попередніх іграх, але Іспанія не панікувала, а переломила до середини першого тайму – спочатку на 21-й хвилині Джамаль взяв м’яч перед Рабіо, поклав його з Метрів 25, і м'яч від стійки пішов у ворота. Однозначно найкрасивіший гол на цьому Євро.

А потім на 25-й хвилині ще один гол "фурії" - Джамал зіграв на Наваса, який навісив, захист французів відбив м'яч на Ольмо, який блискуче обдурив Чуамені, пробив, і м'яч за допомогою Кунде опинився у сітці воріт. .

До кінця першого тайму "фурія" мала шанс через Руїса, але результат не змінився.

У другому таймі Іспанія була спокійнішою, а Франція ганялася за голом. Але вона до нього не дійшла. На 50-й хвилині Мбаппе спочатку пробив прямо в Симона, потім загрожував Дембеле, а на 76-й хвилині Тео Ернандес не використав вдалий момент. Після його удару з межі штрафного м'яч пішов вище воріт.

диван

Дідьє Дешан пішов на все або нічого, ввів Грізманна, Жиру та Бароколу, який був небезпечним, створював проблеми іспанцям, але і йому забити не вдалося.

До кінця матчу Мбаппе мав ще один непоганий шанс, але на цьому чемпіонаті забив лише один гол. І то з пенальті проти Польщі.

Іспанія у фіналі, Франція чекає на новий шанс. А другий фіналіст стане відомий завтра (21) після матчу в Дортмунді, в якому зустрінуться Англія та Нідерланди.